Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Hollywood Smile

Hollywood Smile

Hollywood smile estetik diş hekimliği uygulamaları arasında çekici gülüşe sahip olmak isteyenlerin yaygın olarak tercihi ettiği bir uygulamadır. Güzel dişlerle çekici bir gülümsemeye sahip olmak isteyen herkes Hollywood smile diş estetiği uygulamasından faydalanabilir.

 

Hollywood Smile Nedir?

Hollywood smile nedir sorusu estetik gülüşe sahip olmak isteyenler için önemli bir konudur. Düzgün bir görüntüye sahip olamayan dişler ile gülümsemek günlük hayatta problem yaratabilmektedir. Çünkü diş yüz ifadesini belirleyen en önemli kısımlardan biridir. Dişin sadece düzgün olması yeterli değildir. Yüz tipi, çene, ten rengi, diş eti ile uyumu da gülüş estetiği için önemlidir. Hollywood smile uygulaması tüm bu kriterler için uygun olabilecek harika gülüş için tasarlanır ve bu uygulamada ön dişleri ve diş etlerini özgürce göstererek gülümsemek amaçtır.

 

Hollywood smile uygulaması birçok uygulama basamakları içerebilir. Kişinin isteği doğrultusunda estetik bir gülüş için gerekli olan tüm aşamalar çeşitli uygulamalar ile sağlanır. Hollywood smile ile kişiye sportif bir gülüş, çekici bir gülüş ve entelektüel bir gülüş gibi farklı duruşlar kazandırılabilir.

 

Hollywood Smile Yöntemi Nelerdir?

Gülüş estetiğini kişiye özel olarak yüz yapısına ve ağız yapısına uygun olarak belirleyen diş hekimleri ideal gülüş için araştırma ve modelleme çalışmaları yapar. Hollywood smile uygulaması diş ve diş etlerinin estetiğinden memnun olmayan herkes için yapılabilir.  Hollywood smile uygulamaları sadece estetik kaygı için yararlı değildir. Aynı zamanda çeşitli seramik yapıştırma yöntemleri ile dişleriniz dış etkenlere karşı korunaklı hale gelir ve diş çürümeleri önlenmiş olur.

 

Hollywood smile için izlenen yol ise şu şekilde olmaktadır:

 

  • İdeal diş modeli için hastanın düşünceleri öğrenilir ve bu doğrultuda yüz tipine en çok yakışan diş modeli oluşturulur,
  • Dijital ortamda diş modeli oluşturulur ve uygulama metotları belirlenir,
  • Diş eti estetik operasyonu gerekiyorsa tespit edilir ve son aşama olarak prototipler üretilir,
  • Prototiplerden memnun kalan hastalar için 10 gün içinde yeni dişler üretilir ve uygulanır.

 

Hollywood Smile Avantajları Nelerdir?

Hollywood smile avantajları ile Hollywood yıldızları gibi gülümsemek mümkün olabilmektedir. Çekici ve sağlıklı bir gülüşe sahip olmak isteyen herkes bu uygulamadan faydalanabilmektedir. Kolay uygulama yöntemleri ile çarpıcı ve estetik gülüşlere sahip olabileceksiniz.